ECB bevestigt benoeming van Peggy Brione als CEO van Bank Nagelmackers
Nagelmackers
Brussel, 24 juli 2025 – Bank Nagelmackers nv kondigt met genoegen aan dat de Europese Centrale Bank (ECB) de benoeming van Peggy Brione als nieuwe Chief Executive Officer officieel heeft goedgekeurd. Deze goedkeuring is een belangrijke stap in de verdere versterking van het leiderschap van onze organisatie.
De benoeming van Peggy Brione werd eerder dit jaar aangekondigd, onder voorbehoud van de vereiste goedkeuring door de toezichthoudende autoriteiten. Aangezien Nagelmackers nu deel uitmaakt van Caisse d’Epargne Hauts de France (CEHdF), een belangrijke systemische bank binnen de eurozone die onder direct toezicht staat van de ECB in het kader van het Gemeenschappelijk Toezichtsmechanisme (Single Supervisory Mechanism, SSM), is het de ECB – en niet de Nationale Bank van België – die deze benoeming beoordeelt en bekrachtigt.
Met haar uitgebreide ervaring in de financiële sector en haar bewezen leiderschapscapaciteiten binnen Caisse d’Epargne Hauts de France brengt Peggy Brione een duidelijke visie en strategische richting met zich mee. Haar benoeming weerspiegelt het vertrouwen van zowel de Raad van Bestuur als de toezichthouders in haar vermogen om Nagelmackers succesvol te leiden.
Wij heten Peggy Brione van harte welkom in haar nieuwe functie en kijken uit naar een vruchtbare samenwerking onder haar leiding.
Gerelateerde artikels
Persartikels, Persberichten en Nieuws
Artikel