8ste editie van de Nagelmackers Investors Meeting
Voor het achtste jaar op rij vond de Nagelmackers Investors Meeting plaats, onze jaarlijkse informatieve vergadering voor een selectie beleggers.
Voor de Franstaligen ging die door op woensdag 24 april in het prestigieuze kader van het Château Bayard in Eghezée; de Nederlandstaligen werden daags nadien, op donderdag 25 april, verwacht in Dilbeek, in de wonderlijke zaal Kattebroek.
De fondsbeheerders van de bank lichtten daarbij de resultaten toe van bepaalde beleggingsfondsen in 2018 en maakten een stand van zaken op voor 2019. Na die presentatie volgde een themadebat over de uitdagingen op de financiële markten in 2019.
Tijdens de afsluitende walking dinner konden de genodigden op een informele manier nakaarten met onze vermogensspecialisten en de beheerders van bepaalde fondsen.
Eerste hoogmis centrale banken in 2023: is 90% van het doel behaald?
Bank Nagelmackers werkt samen met Objectway voor de implementatie van haar nieuwe aanbod voor private cliënten
Bank Nagelmackers zwengelt tweede groeimotor aan
Bank Nagelmackers stapt in de markt van institutioneel vermogensbeheer
Verhoging rentevoeten op een aantal van onze spaarrekeningen!
U kunt uw toestemming altijd intrekken via ‘uitschrijven’ onderaan onze e-mails of zoals toegelicht in onze Privacyverklaring. Meer informatie over o.a. de verwerking en bescherming van uw persoonsgegevens en de rechten die u daarbij hebt (zoals uw recht op inzage, correctie ...), vindt u in onze Privacyverklaring.
Wat is uw doelstelling? Praat erover met een Nagelmackers-adviseur. Samen stelt u een strategie op die u naadloos naar uw bestemming brengt.